Onderhoudsset Shibaura P19F/P21F
Op voorraad - Levertijd <12u besteld, direct verzonden
Specificaties
Bruto gewicht 1,10 Kg
Omschrijving
Ontvang nu 10% korting op olie bij aanschaf van deze onderhoudsset.
Onderhoudspakket, bestaande uit:
  • 1 brandstoffilter
  • 1 hydrauliek oliefilter
  • 1 oliefilter
  • 1 luchtfilter
Gegevens motoroliefilter
  • Draad: 3/4" - 16 UNF
  • Lengte: 86 mm
  • Diameter buiten: 93 mm
Gegevens hydrauliek oliefilter
  • Hoogte: 135 mm
  • Diameter buiten: 97 mm
Gegevens brandstoffilter
  • Lengte: 58 mm
  • Diameter buiten: 28 mm
Gegevens luchtfilter
  • Lengte: 254 mm
  • Diameter buiten: 104 mm
  • Diameter binnen: 63 mm
Minitractorparts.nl heeft een groot assortiment onderdelen, waaronder deze onderhoudsset, voor uw Shibaura P 19F, P 21F.